TuzBİBER Dergisi Sayı:2 Mayıs 2009

Merhaba

İkinci sayımızla tekrar birlikteyiz. İlk sayımızı yayınladığımızdan beri çok güzel övgüler ve yapıcı eleştiriler aldık. 1560 kişiye ulaşmış olmak ve söylediğim gibi iyi yorumlar almak beni ve emeği geçen arkadaşlarımı çok mutlu etti. Sizden gelecek önerilere , eleştirilere her zaman açık olacağız. Bizi destekleyen, yanımızda olan tüm okuyucularımıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Dergimizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu ayda beğeniceğinizi umduğumuz konulara yer verdik. ikinci sayımız da sizler için içeriğimize yenilikler ekledik. Yemeğe Misafirim var bölümüyle, sizi biraz düşünmekten uzaklaştırıp “yemeğe gelen misafirlerime ne yapacağım” derdinden kurtarmak için farklı fikirler sunduk . Birsen Kaplan` ın hazırlamış olduğu bölüm her ay sizlerle olacak.

Tezhip hakkında bilgi edinmek isteyenler için de, Tezhip eğitmeni Ümmü Gülsüm Terzi ile röportaj yaptık. Bu ayki blog konuğum derininperievi . Enfes tarifleri ve röportajıyla bizimle birlikte.

Editörün seçimi tarifler, hayat birkere, Fushchia dan son moda kıyafetler ,ilginç mutfak aletleri ve yemek etkinlikleri bölümlerimiz yine bizimle. Haziran ayında gerçekleşecek Ferah`ın Mutfağı 2.Yemek Yarışması detaylarını yine burada bulabileceksiniz.

Ve tabiki tüm annelerin, Mayıs ayının 2.haftası olan 10 Mayıs anneler gününü, saygı ve sevgilerimle kutluyorum.

Zamanla sizlerle daha güzel ve özel şeylere imza atacağımızı düşünerek ikinci sayımızı sunuyorum.

    

 

 

 

 

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe