TuzBİBER Dergisi Sayı:1 Nisan 2009

Merhaba

Bahar geliyor....Soğuk havaları taptaze bir yeşilliğe, cıvıl cıvıl kuşlara, yeni çıkışlara, yeni soluklara ve yeni bir e-dergiye merhaba diyerek geride bırakıyoruz.

Yemek ve yaşama dair sloganı ile çeşit çeşit konuları içinde barındıran bir e-dergi ile sizlerle her ay birlikte olmayı planlıyoruz..TuzBİBER’in içeriği hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Ayın konuğu bölümünde; bir web sitesine veya bloga, yaptığımız bir röportajla yer verecegiz. İsteğimiz; bu işi hobi edinmiş, emek vermiş tüm dostalarımızın sesini mümkün olduğunca yemek severlere ulaştırmak ve yakından tanıtmak .

Konuk siteye/bloga ait ön plana çıkmış yemekleri, tarif ve fotoğrafları ile dergimizde yayınlayacağız. Editörün seçtikleri kısmında ise yine blog ve site arkadaşlarımızdan seçilen tarifler olacak. Birçoğumuzun bildiği heray bir sitenin/blogun bir konu seçerek evsahipliğini üstlendiği etkinlikleri bu ay kimde olduğunu, konusunu ve katılım tarihlerini etkinlikler köşesinde bulacaksınız.

Sevgili arkadaşlarım yazılarıyla bizimle birlikte olacaklar. Pratik bilgiler köşemiz, ilginç mutfak aletleri bölümümüzle dergimizin ilk sayısını gercekleştirmiş olacağız. Önümüzdeki aylarda öneri ve beğenilerinizle farklı bölümler, daha zengin bir içerikle birlikte olmayı umut ediyorum.

Bu sayının gerçekleşmesinde katkısı olan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

“Yemek ve Yaşama Dair” diyor ve size ilk sayımızı sunuyorum.

 

 

Yorum ekle

Loading

Bumerang - Yazarkafe